BODY A { TEXT-DECORATION: none } A:hover { TEXT-DECORATION: none } h2 {margin-bottom:.0001pt; text-align:justify; page-break-after:avoid; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; margin-left:0cm; margin-right:0cm; margin-top:0cm}

BELEDİYE ZABITASI FORUM'

Değerli Meslektaşlarımız Sayın Ziyaretçiler Forum Bölümümüzde Belediye Zabıtası Meslektaşlarımız,ve Diğer Ziyaretçilerimiz Kendi belirledikleri konularda yada bizim belirlediğimiz konularda tartışabilir,çalışmalarından bizleri ve diğer ziyaretçileri faydalandırabilir.

Tartışmalara katılmak için üyelik zorunlu değildir her ziyaretçi görüş belirtebilir yeni konu açabilir.

  Foruma Giriş İçin Tıklayın

Foruma Lütfen Üye  Olalım

 

Lütfen Bunları Aşağıdaki Uyarıları Okuyunuz

www.zabita.hizmetleri.com Sitesi (ve Forum Alanlarının) tüm meslektaşlarımıza ve diğer site ziyaretçilerimize daha faydalı olması için lütfen yazışma kurallarımızı dikkatle okuyunuz. Bu genel hatırlatmalar internetteki hemen hemen tüm forumların genel geçerli etik kuralları olduğundan, Değerli üyelerimizin bu püf noktalarından her internet forumunda yararlanacağını umuyoruz:

Tüm İnternet Forumlarına Özgü Genel Hatırlatmalar:

 • Mesajlarınızın konu bölümlerini ayrıntılı yazarak tüm okuyucular için forumu ve mesajınızı daha anlaşılır kılınız.
 • Çok kısa ya da anlamsız mesaj göndermeyiniz. Mesajlarınızın anlaşılabilir olması için ifade bütünlüğü, noktalama işaretleri ve gramer kurallarına dikkat ediniz. Unutmayınız bir mesajın değeri okuyucularının anladığı kadardır!
 • Duygu ve ifadelerinizi daha iyi anlatabilmek için SMILEY olarak adlandırılan simgeleri kullanınız. (Sitemizde mesaj yazdığınız ekranın solunda göreceğiz smiley'leri üzerine tıklayarak mesajlarınıza ekleyebilirsiniz. İşte bir smiley örneği:
 • Mesajlarınızı internette bağırmak ve saygısızlık ifade olarak görülen ve okunabilirliği azaltan BU ŞEKİLDE TAMAMI BÜYÜK HARFLERLE yazmayınız.
 • İnternet forumlarında bir sorunun yanıt alabilme olasılığı soruyu soranın sorusunda gösterdiği gayretle DOĞRU orantılı, yanıt verenden yanıt için beklediği gereken çaba ile ise TERS orantılıdır! Soru soranın hiçbir gayret içinde olmadan özensiz bir kaç cümle ile sorduğu soru, yanıt verenin dakikalarını ayırıp ayrıntılı yanıt vermesini gerektiriyorsa sorunun yanıt alma olasılığı yok denecek kadar azdır.
 • Foruma bir soru yöneltiyorsanız, lütfen kendinizin bildiğiniz konularda (bu ya da başka forumlarda) kaç kişiye yardımcı olduğunuzu göz önüne alınız. Tek taraflı bir bilgi akışı her forumun ruhuna aykırı olduğundan, internetteki tüm forumların temeli KARŞILIKLI yardımlaşmadır. Diğer forum üyelerinin sorularını yanıtlamak veya bildiğiniz konularda yazışmalara katılmak, siz diğer üyelerin görüşlerine müracaat ettiğinizde sizin yanıt alma şansınızı da arttıracaktır.

www.zabita.hizmetleri.com Sitesinin Genel Forum Kuralları:

 • Lütfen her alanın konusu dahilinde yazışınız.
 • Bir mesajı sadece ilgili TEK alana gönderiniz. Birden fazla alanla ilgili gözüken mesajlarınızı en çok ilgili bulunduğu alana gönderiniz, birden fazla alana göndermeyiniz.
 • Alanlara konu dışı mesaj göndermeyiniz. Politik ve dini içerikli veya üyeler arasında sert tartışma ve polemikler yaratacak mesajları foruma göndermeyiniz.
 • Diğer site üyeleri ve Zabıta meslektaşlar tarafından nezaketsiz, gayrı-ciddi, kırıcı, gereksiz sert, saygısız veya hakaret niteliğinde kabul edilecek mesajlar ile küfür, argo vs. özensiz ve istenmeyen ifade veya üslup içeren mesajlar foruma gönderilemez. Foruma gönderilecek tüm mesajların Zabıta meslektaşların mesleki yazışma teammüllerine uygun nitelikte olması beklenir.
 • Mesajlarda bir olay anlatıyorsa, olay içinde olumsuz şekilde nitelenen kişi, kuruluş ve marka isimlerini gizlenmeli ve forum teşhir amaçlı kullanılmamalıdır.

Forum kuralları ve forumla ya da siteyle ilgili diğer her tür soru ya da sorun için Bu Formla bize ulaşabilirsiniz.

Üyelerimizin forum kurallarına göstereceği özen tüm üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin forumdan en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacağı gibi,  forum yöneticilerinin de işlerini kolaylaştırmaktadır. Bir Zabıta sitesi olmamız nedeniyle üyelerimizin "kurallar" konusunda bizler kadar hassas olduğunuzu bilmenin mutluluğunu ile, faydalı yazışmalar diliyoruz!

www.zabita.hizmetleri.com
Belediye Zabıtasını tanıma,Tanıtma,Araştırma ve Geliştirme Platformu

  Foruma Giriş İçin Tıklayın