BODY A { TEXT-DECORATION: none } A:hover { TEXT-DECORATION: none } BAŞKANIN BEYAZ MASA MESAJI

BAŞKANIN BEYAZ MASA MESAJI

Başkanın Beyaz Masa Mesajı

Oylarınızla şahsıma emanet ettiğiniz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı, 18 Nisan 1999 tarihinden itibaren sürdürüyorum. İstanbul’un yaşanabilir bir dünya kentine dönüştürülmesi için, ekibimizle birlikte planladığımız çalışmalarımız, kentimizin hemen her tarafına dağılmış yüzlerce şantiyede yoğun bir biçimde devam ediyor. Geçen zaman zarfında gördüğünüz gibi, farklı bir yönetim anlayışına sahibiz. Halka dönük yönetim anlayışı diye ifade ettiğimiz bu yönetim biçimi, yöneten ile yönetilen arasındaki mesafe ve engelleri ortadan kaldırmayı hedefliyor. İstiyoruz ki, insanımız, seçtiklerine seçim sonunda da ulaşabilsin. Dilek ve temennilerini kolayca ulaştırabilsin. Sorunlarına kolaylıkla çözüm bulabilsin.


Beyaz Masa, halkla ilişkiler ve sosyal hizmet uzmanı görevlilerinden oluşan ekibi, bilgisayar destekli 153 Alo Büyükşehir Sesli Bilgi Servisi, gezici ekipleri ve İnternet’teki sitesi ile 24 saat hizmet sunuyor.

Bu vesile ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde, her türlü sorununuzla ilgilenecek, her zaman müracaat edebileceğiniz bir masanız olduğunu belirtir, saygılar sunarım.

Ali Müfit GÜRTUNA

İstanbul Büyüksehir Belediye Baskani